Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Hydratační šampony

Hydratační šampony

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

Vlasy, zejména v létě, potřebují zvláštní péči. Nepomáhá jim totiž časté vystavování slunci, používání horkovzdušných fénů, barvení ani nedostatečná hydratace. Tyto faktory mohou způsobit, že vlasy budou křehké a matné. V takovém případě je třeba přijmout vhodná opatření. Pro obnovení lesku vlasů používejte šampony, které hydratují pokožku hlavy. Jedná se o přípravky, které vlasy hydratují, ale také regenerují a vyhlazují. Nejlepší je vybrat si šampon individuálně podle svých potřeb.

Hydratační šampony na pokožku hlavy - jsou suché vlasy vždy problémem suché pokožky?

Často se říká, že problém suchých vlasů je způsoben suchou pokožkou hlavy. Rozhodně je suchá pokožka jedním z problémů, které je třeba řešit. Suchá pokožka hlavy totiž může způsobit lupy nebo vypadávání vlasů. Stav pokožky hlavy také určuje celkový stav vašich vlasů. Co může být příčinou? Těch je často mnoho, od špatné stravy, přes nadměrné používání fénu nebo konečně špatnou hydrataci. Je proto důležité zvolit správnou péči odpovídající stavu a kondici vaší vlasové pokožky, abyste problémy co nejvíce zmírnili. Hloubkově hydratační šampon je proto vlastně základem péče, pokud máte suché a lámavé vlasy. Ostatní .

Jak takové hydratační šampony na pokožku hlavy fungují? Hloubkově hydratační šampon má kromě hydratace také za úkol zklidnit podráždění, působit proti svědění vlasové pokožky nebo omezit její olupování. Jedná se o přípravek, který rozhodně přinese úlevu podrážděné a suché pokožce hlavy. Nejlepší hydratační šampony jsou jemné, přírodní a s co nejkratším složením. Je dobré, aby obsahovaly složky, jako je aloe vera, panthenol nebo alantoin - známé svým hydratačním účinkem. Používání správného přípravku pomůže s problémem suchých vlasů. Skvělé výrobky najdete v našem obchodě Nutridome.

Hydratační šampony pro vlasy se speciálními potřebami.

Barvení vlasů může významně přispět k vysušování vlasů a pokožky hlavy. Změna barvy je proto často spojena se specifickou péčí - po barvení se mění struktura vlasů i jejich pórovitost. Je proto vhodné používat speciální přípravky pro péči o barvené vlasy, například hydratační šampony. Aby se zabránilo nadměrnému krepatění a vysušování vlasů, je důležité zvolit šampon, který zajistí správné množství vlhkosti ve vlasových pramenech a zároveň brání vymývání pigmentů, které se v suchých vlasech rychleji vymývají. Kvalitní šampon na barvené vlasy je proto pro péči o barvené vlasy nezbytný. Pouze dostatečně hydratované prameny jsou schopny přenést hloubku barvy.

Podobné potřeby platí také pro . Jsou často nadměrně křehké a náchylné k vysušování. To je způsobeno především specifickou strukturou vlasů, která nejenže zhoršuje jejich schopnost ukládat vlhkost, ale může mít i odchylující se kutikuly. Kudrny proto vyžadují individuálně přizpůsobenou péči a intenzivní hydrataci. Vysoce hydratační šampon, který zlepšuje pružnost a věrný svému názvu vlasy hydratuje, bude proto nezbytný.

Hydratační šampony na vlasy - vyhněte se SLS

Hydratačníšampony by měly vlasy a pokožku hlavy šetrně čistit. Tajemství účinku těchto kosmetických přípravků však spočívá především ve složení. Suchá pokožka hlavy je často velmi citlivá, proto je důležité, aby hydratační šampony na vlasy neobsahovaly SLS. Jedná se o chemickou látku, která je zodpovědná za intenzivní pěnění, ale je to silný detergent, který může dráždit pokožku hlavy a vést k alergickým reakcím. Kosmetiku s kvalitními složkami najdete v sortimentu Nutridome. Doporučujeme vám prohlédnout si naši rozsáhlou nabídku.

Zvolte verzi