Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Kondicionéry pro odbarvené vlasy

Kondicionéry pro odbarvené vlasy

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

-20%
Kondicionér na barvené vlasy pro fixaci a posílení barvy Nutridome
Nutridome
200 ml
210 Kč
0%
Změkčující kondicionér pro vysoce porézní a rozbitné vlasy so!flow
So!flow
400 ml
167 Kč
-20%
Vlasový kondicionér po barvení a kadeřnických ošetřeních Art line HiSkin
HiSkin
250 ml
117,79 Kč
IDEÁLNÍ JAKO DÁREK
Sada šamponu a kondicionéru pro fixaci barvy pro barvené vlasy Re:flect Halier
Halier
Šampon 250 ml + kondicionér 150 ml
857 Kč
-28%
Hydratační kondicionér pro suché a normální vlasy s lípou Vianek a mléčným extraktem
Vianek
250 ml
154 Kč
Kondicionér pro barvené vlasy Re:Flect 150 ml Halier
Halier
150 ml
462,05 Kč
-34%
Hydratační a posilující kondicionér pro pokožku hlavy a vlasy Cannabis Seed Joanna
Joanna
100 ml
100,38 Kč
-25%
Koncentrovaná pleťová voda pro oslabené vlasy Hair Perfector No.3 Olaplex 100 ml
Olaplex
100 ml
626,72 Kč
-20%
Silně obnovuje kondicionér Ultra Repair Sendo kondicionér pro poškozené vlasy.
Sendo
250 ml
215 Kč
-35%
Revitalizační kondicionér pro barvené vlasy s výtažky z ostružiny a tak!flow švestek
So!flow
400 ml
108 Kč
-20%
Bezoplachový kondicionér pro každodenní péči o vlasy Sendo
Sendo
150 ml
242 Kč
-20%
Přírodní kondicionér pro barvené vlasy a po ošetření v lahvičce s dávkovačem HiSkin
HiSkin
300 ml
100,38 Kč
-20%
Přírodní kondicionér, který se silně regeneruje ve spreji bez vyzvánění Sendo
Sendo
100 ml
322 Kč
-35%
Vyhlazující a posilující kondicionér s keratinem a extraktem z bazalky Element
Element
300 ml
131 Kč
Odbarvování vlasů je oblíbený způsob, jak dosáhnout blond barvy, kterou si mnoho žen přeje: zlaté, medové nebo dokonce platinové blond. Odbarvování je však složitý a invazivní proces, takže je nesmírně důležité o své prameny následně pečovat pomocí správného kondicionéru pro odbarvené vlasy.

Které kondicionéry pro odbarvené vlasy se vyplatí používat?

Před výběrem nejlepších přípravků pro péči o odbarvené vlasy je důležité zvážit strukturu vlasů a jejich klíčové vlastnosti. Je důležité si uvědomit, že odbarvené vlasy jsou často poškozeny agresivním působením kosmetických látek, které na ně byly použity. Ty byly navrženy tak, aby otevřely vlasové kutikuly a vyplavily z vlasů přirozené pigmenty (melanin), stejně jako veškeré pigmenty, které zůstaly z předchozích barvení.

Jinými slovy, odbarvené vlasy potřebují podobné kondicionéry jako . Oba typy vlasů vyžadují intenzivní péči a posílení. Dobré kondicionéry pro odbarvené vlasy nesmí prameny mastit ani lepit, ale měly by vlasy jemně obklopit ochrannou vrstvou, aniž by je zatěžovaly.

Změkčující látky pro ochranu

Vlasy poškozené odbarvováním by neměly být podrobovány dalším invazivním úpravám, jako je například silný styling. Kromě toho je důležité chránit vlasy před škodlivými vnějšími vlivy, jako je UV záření, extrémní teploty nebo chlorovaná či slaná voda. Proto jsou profesionální kondicionéry pro odbarvené vlasy vždy bohaté na zvláčňující látky.

Emoliencia jsou skupinou látek, které mají okluzivní vlastnosti. To znamená, že jemně obklopují vlasy tenkou ochrannou vrstvou. Pomáhají uzavřít vlasové kutikuly a vytvářejí bariéru, která zabraňuje úniku vody z nitra vlasu. Emoliencia se navíc stanou přirozenou bariérou proti slunečním paprskům nebo vodě, takže nemohou ovlivnit odbarvené prameny.

Emoliencia mohou obsahovat různé látky. Patří mezi ně přírodní rostlinné oleje, jako je jojobový olej nebo kakaové máslo, ale také speciálně navržené polymery nebo dokonce některé silikony. Vyplatí se experimentovat a vybrat ty, které na vlasy poškozené odbarvováním fungují nejlépe.

Intenzivní regenerace a hydratace

Stejně jako barvené vlasy potřebují odbarvené prameny intenzivní regeneraci. Proto je vhodné používat kondicionéry, které obsahují známé látky, zejména proteiny. Mohou to být rostlinné proteiny, často pocházející z výtažků pšeničného nebo ovesného mléka, ale také hedvábné proteiny.

Výborným doplňkem intenzivních kondicionérů pro odbarvené vlasy je keratin, který je jedním ze základních stavebních proteinů. Má schopnost pronikat dovnitř vlasu a doplňovat jeho vnitřní strukturu. Posiluje ji a regeneruje, což vede k rychlému zlepšení stavu celého účesu.

Nejlepší kondicionéry pro odbarvené vlasy obsahují také účinné rostlinné výtažky a oleje, které dodávají vitamíny a minerály vlasovým kořínkům a celému pramenu. Postupně obnovují poškozené vlasy, díky čemuž jsou silnější a odolnější vůči vnějším vlivům. Stimulované kořínky navíc zaručují delší růstovou fázi, což napomáhá zahušťování účesu.

Přírodní rostlinné výtažky, jako je extrakt z třešní nebo aloe vera, mají také hydratační účinek. Pomáhají obnovit pružnost, hebkost a zdravý lesk vlasů.

Ochrana před změnou barvy

Světlé vlasy, ať už přírodní, nebo odbarvené, jsou známé svou tendencí ke žloutnutí. Z tohoto důvodu kondicionéry pro odbarvené vlasy často obsahují látky, které před tímto procesem chrání. Jedná se především o fialová barviva, která eliminují žluté tóny ze zesvětlených pramenů. V kondicionérech pro zesvětlení vlasů lze nalézt také přírodní rostlinné výtažky, například výtažek z heřmánku.

Zvolte verzi