Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Kondicionéry pro barvené vlasy

Kondicionéry pro barvené vlasy

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

-25%
Změkčující kondicionér pro vysoce porézní a rozbitné vlasy so!flow
So!flow
400 ml
125,49 Kč
-20%
Kondicionér na barvené vlasy pro fixaci a posílení barvy Nutridome
Nutridome
200 ml
208,93 Kč
-20%
Vlasový kondicionér po barvení a kadeřnických ošetřeních Art line HiSkin
HiSkin
250 ml
117,79 Kč
-50%
Kondicionér pro suché, tenké, vypadávající a vlasy, které potřebují regeneraci manaya
Manaya
250 ml
231,03 Kč
IDEÁLNÍ JAKO DÁREK
-35%
Sada šamponu a kondicionéru pro fixaci barvy pro barvené vlasy Re:flect Halier
Halier
Šampon 250 ml + kondicionér 150 ml
557,81 Kč
-20%
Přírodní blond vlasový kondicionér v lahvičce s dávkovačem HiSkin
HiSkin
300 ml
80,29 Kč
Kondicionér pro barvené vlasy Re:Flect 150 ml Halier
Halier
150 ml
462,05 Kč
-20%
Silně obnovuje kondicionér Ultra Repair Sendo kondicionér pro poškozené vlasy.
Sendo
250 ml
213,75 Kč
-25%
Koncentrovaná pleťová voda pro oslabené vlasy Hair Perfector No.3 Olaplex 100 ml
Olaplex
100 ml
626,72 Kč
-25%
Revitalizační kondicionér pro barvené vlasy s výtažky z ostružiny a tak!flow švestek
So!flow
400 ml
125,49 Kč
-20%
Přírodní kondicionér pro barvené vlasy a po ošetření v lahvičce s dávkovačem HiSkin
HiSkin
300 ml
100,38 Kč
-30%
Vyhlazující a posilující kondicionér s keratinem a extraktem z bazalky Element
Element
300 ml
140,56 Kč
-20%
Kondicionér pro vlasy oslabené stylingovými kúrami s dýňovým olejem Vis Plantis
Vis Plantis
400 ml
96,36 Kč
Kondicionér pro růst vlasů pro ženy Fortesse pro slabé a vypadávající vlasy 150 ml Halier
Halier
150 ml
662,95 Kč
Barvené vlasy vyžadují specializovanou péči, která pomáhá regenerovat vlasy a zároveň zvýrazňuje jejich nádhernou barvu získanou z pigmentů. Za tímto účelem je vhodné sáhnout po šamponech i kondicionérech určených pro barvené vlasy. Podívejte se, jaké jsou jejich klíčové vlastnosti.

Kondicionér a šampon - neoddělitelná dvojice v péči o barvu pleti

Barvená barva vlasů je krásná první den i několik dní poté. Postupem času se však začne pomalu vymývat a blednout, takže jsou šedivé, vybledlé a méně estetické než na začátku. Jedná se o přirozený proces, ke kterému dochází v důsledku řady faktorů, především pravidelného mytí, ale také působení slunečního záření.

Abyste si udrželi krásnou barvu svých pramenů, musíte používat speciální přípravky, které vám pomohou barvu udržet. Nejenže zabrání jejímu vymývání, ale také zvýrazní odstín, kterého jste dosáhli při barvení. Kondicionéry pro barvené vlasy by měly fungovat společně s nimi - působí na samotnou barvu a zároveň pomáhají vlasy obnovovat.

Proč je obnova tak důležitá?

Je třeba si uvědomit, že barvení je invazivní zákrok, při kterém dochází k rozštěpení vlasové kutikuly a tmavý (nebo jiný očekávaný) pigment proniká do struktury vlasu. Dalším krokem je uzavření jejích šupinek, které má prameny uhladit, ale také umožní pigmentům zůstat ve vlasech déle. Odbarvování funguje trochu jiným způsobem: po otevření kutikul se vymyjí přírodní pigmenty, čímž vznikne světlejší barva.

Vlasy po odbarvení jsou vždy poškozené a suché, proto je důležité vlasy regenerovat, aby se obnovila jejich hladkost, jemnost a lesk. Ideální jsou k tomu mimo jiné přípravky, které mají schopnost zabudovat keratin přímo do pramenů. Tím se zlepšuje jejich struktura a tloušťka, jsou hladší a pružnější.

Který regenerační kondicionér je nejlepší?

Pokud přemýšlíte, který kondicionér na barvené vlasy je nejlepší, a nechcete používat samotný keratin, doporučujeme věnovat pozornost složení. To vám napoví, jaké vlastnosti bude kosmetický přípravek mít.

Profesionální kondicionéry pro barvené vlasy jsou bohaté i na další regenerační složky. Patří mezi ně přírodní oleje (například arganový a hroznový olej, kakaové máslo nebo bambucké máslo), které pomáhají hydratovat a dodávají vitamíny a minerály. Jejich úkolem je vyživovat celý vlas a jeho kořínky tak, aby byly stimulovány k růstu a způsobily přirozenou obnovu celé délky vlasu.

Je také třeba mít na paměti, že přírodní rostlinné oleje mají okluzivní účinek (jsou zvláčňující) a obklopují vlasy jemnou ochrannou bariérou. Díky tomu jsou méně ovlivňovány faktory prostředí - a proto mají také menší vliv na barvu vlasů. Emoliencia také poskytují ochranu před ztrátou vlhkosti a otevíráním vlasových šupin, které by bylo škodlivé.

Důležitou vlastností přírodních kondicionérů pro barvené vlasy je, že jsou založeny na rostlinných výtažcích a neobsahují žádné dráždivé látky (např. silikony, alkohol, parabeny nebo minerální oleje). Díky tomu pomáhají chránit pokožku před podrážděním, které se po invazivním barevném ošetření může bez problémů objevit.

Zvýraznění barvy

Pokud jde o barvené vlasy, je zvýraznění barvy stejně důležité jako péče o zdraví pramenů. Z tohoto důvodu je vhodné používat specializované kvalitní kondicionéry pro barvené vlasy, které v sobě mají látky zvýrazňující barvu pramenů. To je například případ kondicionéru Re:flect Active Shine & Repair™, který obsahuje kondenzované rostlinné výtažky, jež zvýrazňují lesk a barvu. Bude dobře fungovat jako kondicionér pro červeně barvené vlasy, protože pomůže zvýraznit hloubku dosažené barvy.

Kondicionér pro tmavé vlasy by měl chránit před slunečními paprsky a volnými radikály, které mohou barvu rychle zesvětlit. K tomuto účelu je vhodné použít přípravek obsahující výtažky z papáji, které působí proti vysoušení a volným radikálům. Chrání tmavé vlasy tím, že vytvářejí okluzivní vrstvu.

Další specialitou jsou kondicionéry pro blond vlasy, které nejen zvýrazňují odraz světla, ale také zabraňují žloutnutí. Za tímto účelem by měly mít jak výtažek z heřmánku, který zvýrazňuje blond barvu, tak fialové pigmenty, které chrání před žloutnutím.

Zvolte verzi