Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Modré čočky

Modré čočky

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

Sníte o tom, že alespoň na chvíli změníte barvu svých očí? Taková proměna je nyní na dosah. V obchodě Nutridome nabízíme barevné kontaktní čočky, které během chvilky změní váš pohled.

V této sekci produktů najdete modré nulové čočky, které jsou ideální pro osoby bez zrakové vady, jež vyžaduje trvalé nošení brýlí. Čočky jsou k dispozici ve třech odstínech, aby vyhovovaly vašemu individuálnímu vkusu a vašemu typu krásy nebo stylu, který preferujete.

Pohodlné a snadno nositelné hydrogelové čočky italské značky OVIO můžete používat až jeden měsíc. Chcete-li o ně správně pečovat, zvolte profesionální roztoky na hydrogelové čočky, které vás zbaví nečistot, usazenin a udrží správnou vlhkost a hygienu výrobků, které jsou v neustálém kontaktu s oční bulvou.

OVIO Blue Moons - modré čočky s nulovým světlem - vysoká kvalita a dokonalé zpracování

Pokud jde o oční kontaktní čočky, záleží především na kvalitě výrobku. Část čoček, která přichází do přímého kontaktu s oční bulvou, musí splňovat přísné normy kvality, aby je každý uživatel mohl bezpečně a hygienicky používat. Modré bezzrakové čočky značky OVIO jsou vyrobeny z hydroxyethylmetakrylátu (HEMA), materiálu lidově nazývaného hydrogel. Obsahují 40 % vody. Výrobek má měkký a jemný povrch, který se pružně přizpůsobuje tvaru oční bulvy. Řada bezzrcadlových čoček Blue Moons doporučovaná v našem obchodě může být při správném používání používána až jeden měsíc.

Řada Blue Moons zahrnuje krásné modré čočky se zlatými akcenty. K dispozici jsou také modré čočky se stříbrným okrajem, které dodají vašim očím jemný vzhled. Tuto barvu volí mnoho žen, které hledají atraktivní, romantické doplňky a prvky svého vzhledu. Mezi čočkami ve třech odstínech modré najdete také tmavší kobaltové verze, které dodávají očím jedinečnou hloubku. Dodají vašim duhovkám přirozený vzhled a jsou pohodlné pro každodenní nošení.

Jak nosit modré čočky?

Stejně jako u každého jiného typu čoček je důležité před jejich nošením dbát na hygienu, proto si důkladně umyjte a osušte ruce a otřete je čistým, nejlépe jednorázovým ručníkem. Pokud si na čočkách nevšimnete žádných nečistot, škrábanců nebo kosmetických zbytků, jednoduše je přiložte na špičku ukazováčku tak, aby vypadaly dokonale konkávně. Dalším krokem je aplikace na otevřené oko s pevně zvednutým horním víčkem, které by při aplikaci čoček nemělo být přimhouřené. Nejlepší je také dívat se přímo před sebe. Po nasazení do středu oka by čočka měla těsně přiléhat k očnímu bulbu.

V našem obchodě Nutridome.co.uk najdete také mnoho dalších odstínů barevných hydrogelových čoček. Pro moderní líčení nabízíme také a produkty pro líčení očí, jako je řasenka a .

Zvolte verzi