Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Hledáte nejlepší způsob, jak si odpočinout po náročném dni? Zvolte horkou koupel! Nic tak neuvolní po dlouhém a náročném dni. Pokud chcete dosáhnout ještě lepšího účinku, použijte aromatickou koupelovou sůl. Stačí hrst tohoto přípravku vhozená do vany plné vody a z obyčejné večerní koupele se stane skutečná lázeňská procedura pro vaši pokožku. V naší nabídce najdete návrhy výrobků, které vám pomohou pečovat o vaše zdraví a jejich krásná vůně zklidní vaše smysly. Koupelové soli jsou k dispozici v mnoha různých vůních, takže si snadno vyberete výrobek podle svého vkusu.

Koupelové soli - co stojí za to o nich vědět?

Koupelové soli jsou kosmetické přípravky, které nám dala sama příroda. Není to jen další kosmetický přípravek mezi mnoha určenými k péči. Koupelnové soli mají léčivé vlastnosti. Přidání tohoto produktu vám umožní relaxovat a výborně pečovat o své tělo. Koupel v soli může mít také detoxikační účinek a umožní vám očistit pokožku od nahromaděných toxinů.

Krystalky koupelové soli obsahují hořčík, draslík a vápník. Díky tomu mají blahodárný vliv na pokožku. Nejlepší koupelové soli jsou ty, které obsahují také cenné přísady, například oleje nebo výtažky z listů rostlin. Díky nim je účinek přírodní koupelové soli ještě lepší.

Jak si vybrat koupelové soli?

Při výběru přírodní koupelové soli věnujte pozornost její vůni, zejména pokud se v ní vyskytují aromata, která na vás působí obzvláště pozitivně. Ovocná vůně je ideální na léto, kdy si chcete dodat trochu energie. Esenciální olej z máty peprné je také ideální složkou pro koupelové soli, které mají povzbudit činnost. Stojí za to vědět, že je to také olej, který zklidňuje bolavé svaly. Koupel se solí obsahující tento olej tedy bude působit na mysl i tělo.

Oblíbenou vůní je levandule. Je ideální na podzim a v zimě, kdy potřebujete relaxační, hřejivé koupele. Kosmetika s levandulovým éterickým olejem zklidňuje bolesti hlavy a svalů.

Stojí za to vědět, že některé lze použít jako koupelovou sůl. Přírodní složení takových výrobků je často obohaceno o cenné oleje. Může to být mandlový olej, který má regenerační a promašťující účinky. Makadamiový olej dodává pokožce hladkost a pevnost.

Odpověď na otázku: jakou koupelovou sůl zvolit, je velmi jednoduchá. Záleží na vašich preferencích. Pro někoho je nejdůležitější vůně krystalků mořské soli, jiní se pro koupelovou sůl rozhodnou kvůli vlastnostem jednotlivých složek. Volba je na vás - v naší nabídce najdete výrobky, které prospějí vaší pohodě.

Solné koupele - proč se vyplatí?

V solné koupeli můžete nejen relaxovat, ale také regenerovat svaly a pečovat o pokožku. Vše záleží na výrobku, který použijete. Zvláštní pozornost věnujte epsomské soli, která je kombinací sloučenin síry a hořčíku. Jedná se o výrobek, který přispívá k doplnění nedostatku hořčíku. Zlepšuje také krevní oběh. Pravidelné koupele s epsomskou solí mohou mít pozitivní vliv na imunitní systém.

Můžete se také rozhodnout pro přírodní koupelové soli z Mrtvého moře. Přípravek s hořčíkem a draslíkem podporuje hydrataci pokožky. Himálajská sůl zase uvolňuje svaly a pokožku vyživuje a regeneruje.

Koupel v soli má pozitivní vliv na stav pokožky. Zjemňují ji, vyhlazují a zklidňují drobná podráždění. Jejich výhodou je také snadná příprava. Nemusíte dělat nic složitého. Stačí, když do vany naplněné vodou nasypete množství soli určené výrobcem. Aromatická koupel se postará o vaši pokožku a pohodu. Pro ještě lepší relaxační účinek můžete místnost osvětlit .

Zvolte verzi