Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Barevné krémy jsou ve světě péče o pleť již nějakou dobu velmi oblíbené a pro většinu žen představují alternativu k tekutinám. Jejich fenomén pramení z toho, že dokonale vyrovnávají tón pleti a navíc mají pečující a ochranné vlastnosti stejně jako klasické krémy. Stejná je i jejich konzistence, což znamená, že jsou mnohem lehčí než klasické fluidy. Díky tomu jsou ideální pro každodenní použití a pro vytváření make-upu, který působí přirozeně. Kvalitní barevné krémy na obličej, které najdete v obchodě Nutridome, dobře kryjí, ale nezatěžují pleť. Jedná se o výrobky, které se rychle vstřebávají. Tyto vlastnosti jsou dány použitím moderních technologií a pečlivě vybraných složek v kosmetice. Barevné krémy lze používat samostatně nebo jako podklad pod make-up. Jedná se o univerzální kosmetický přípravek, který dokonale vyrovnává nerovnosti pleti a zároveň dosahuje krásného efektu líčení.

Barvicí krém, který chrání pokožku před UV zářením

V nabídce nutridome.co.uk najdete ty nejlepší tónovací krémy na obličej , které jsou skvělou alternativou k těžkým a silným krycím podkladům, které pleť zatěžují. Jedná se o kosmetiku, která kombinuje vynikající krytí a skvělou hydrataci. Za zmínku stojí zejména barevné krémy s UV filtry, které kromě hydratace pleti, sjednocení tónu pleti a zakrytí drobných nedokonalostí poskytují pleti ochranu před slunečním zářením. Používáním barevného krému můžete zvýraznit přirozený jas své pleti a zajistit, aby zůstala zdravá a mladistvá po dlouhou dobu. Díky svým výhodám se barevné krémy často používají jako náhrada podkladového krému. Jejich složení je založeno na použití zkrášlujících i korekčních složek. Nepochybně se jedná o kosmetiku s všestranným využitím. Jedním výrobkem můžete úspěšně nahradit hydratační krém, bázi pod make-up, výrobek s UV filtrem a také podkladovou bázi.

Proč si vybrat barevné krémy?

Barevný krém by měl být v kosmetické taštičce každé ženy. Pomáhá zakrýt nedokonalosti, vyrovnává tón pleti a chrání pleť před slunečním stárnutím. Použitím krému dosáhnete přirozeného a zdravého vzhledu pleti. Pokud chcete kosmetický přípravek, který vám umožní vytvořit krásný vzhled make-upu a zároveň má pečující vlastnosti, je tento výrobek určen právě pro vás. Dobrý na obličej je základem každodenního líčení a péče o pleť. Díky svým vlastnostem je můžete používat bez ohledu na problémy s pletí, kterým čelíte, protože se jedná o univerzální kosmetiku s promyšleným a hodnotným složením. V internetovém obchodě najdete kvalitní barevné krémy, které jistě splní vaše požadavky.

Zvolte verzi