Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Kostky

Kostky

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

Správná intimní hygiena je pro zdraví těchto částí těla zásadní. Pomáhá chránit před infekcemi a podrážděním, které se bohužel ženám často stávají. V této kategorii bychom rádi poskytli informace o tom, co by měly obsahovat výrobky intimní hygieny a proč se vyplatí sáhnout po tyčince na čištění intimních partií.

Proč si vybrat dokonalý produkt pro intimní hygienu?

Statistiky ukazují, že přibližně 40 % žen v Polsku trpí problémy s infekcemi a podrážděním, které se po vyléčení neustále vracejí. Většina z nich se potýká s neduhy, jako je zarudnutí, svědění a pálení, a také s problémy se suchou pokožkou a sliznicemi. Vážnější infekce mohou způsobit řadu ještě závažnějších problémů.

Jak se ukazuje, správná intimní hygiena umožňuje infekce omezit nebo jim dokonce zcela zabránit. Vede také ke zlepšení stavu pokožky a sliznic intimní oblasti, díky čemuž mizí všechny problémy s ní spojené.

Proto je výběr správného přípravku pro intimní hygienu nesmírně důležitý. Mezi mnoha z nich si zvláštní pozornost zaslouží čisticí tyčinka pro intimní hygienu, která potěší nejen svým složením, ale i formou.

Jaké jsou výhody přípravků ve formě tyčinky?

Tradiční kosmetika pro intimní hygienu má podobu gelu nebo tekutiny, husté emulze či pleťové vody. Jsou uzavřeny v lahvičkách (obvykle plastových) a mnoho žen je považuje za nejpohodlnější. V současné době jsou však stále oblíbenější i kostky intimní hygieny, které vyhledávají zejména milovnice ekologie.

Kostka intimníhygieny má kondenzovanou pevnou formu, díky čemuž je velmi účinná. Při kontaktu s vodou vytváří emulzi, ale zároveň jí nemusíte použít velké množství, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Navíc je ideální pro skladování v mýdlové misce, která je opakovaně použitelným výrobkem. Tyčinka pro intimní hygienu tak snižuje množství plastových obalů a pomáhá chránit životní prostředí. Navíc je sama zabalena v ekologické krabičce, kterou lze recyklovat. Pokud vám tedy záleží na ekologickém přístupu, tento výrobek vás jistě osloví.

Za zmínku stojí také to, že tyčinky pro intimní hygienu jsou velmi pohodlné při cestování. Zabírají málo místa a nemusíte se bát, že se vylijí jako tekutý přípravek v lahvičce.

Emulze zapouzdřená v tyčince

jsou obzvláště oblíbené díky své jemné, krémové konzistenci. Nepění, což by bylo u kosmetiky pro intimní partie nežádoucí, dobře hydratují a jsou velmi jemné. Emulze pro intimní hygienu v tyčince má stejné žádoucí vlastnosti a zanechává pokožku příjemně hydratovanou, jemnou a šetrnou. Rychle zklidňuje podráždění a pomáhá redukovat veškeré nepříjemné pocity a infekce. Zároveň má plně veganské složení, což zaručuje, že bude ideální i pro ty, kteří přikládají význam ochraně zvířat.

Je třeba mít na paměti, že takto vytvořená emulze tvoří při kontaktu s vodou pouze příjemné, husté mléko s jemnou pěnou. Zároveň je bez zápachu a snadno se roztírá.

Jedinečné složky v tyčince pro intimní hygienu

Důležitou vlastností všech kosmetických přípravků pro intimní hygienu jsou jejich složky. V hydratační tyčince pro intimní hygienu najdete především glycerin v kombinaci s bambuckým máslem, které jí dodávají nejen balzámovou texturu, ale mají také vynikající účinky na pokožku. Hydratují ji a zvláčňují a zároveň pomáhají obnovovat lipidový plášť. Tímto způsobem snižují podráždění a zabraňují vysušování.

Jsou doplněny kyselinou mléčnou, která je důležitá při intimní hygieně a stará se o správnou bakteriální mikroflóru intimní oblasti. Zajišťuje také udržení správného pH, což následně pomáhá předcházet infekcím.

Za zmínku stojí také kaolinový jíl, který má jemný antiseptický a stahující účinek.

Zvolte verzi