Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Umělé řasy

Umělé řasy

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

-36%
Trsy řas pro přirozené prodloužení řas Natural Look Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 balení
338,10 Kč
-33%
Umělé řasy 2d pro opakované použití odolné proti deformaci Naturally Fab Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D proužku pro vícenásobné použití, snadno aplikovatelné Wowee! Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
Umělé řasy jednotlivé hrudky Lash Couture Single Lashes Catrice
Catrice
51 ks
130,51 Kč
-33%
2d umělé řasy na opakovaně použitelném tak svůdném proužku Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D proužku pro vícenásobné použití, přirozený efekt Extraordinary Doll Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
Umělé řasy Lash Couture InstaEstatic Volume Catrice
Catrice
1 ks.
130,51 Kč
-36%
Trsy řas bez uzlů pro modelování tvaru oka Full HD Bamm!Lashes!
Bamm!Lashes
1 balení
338,10 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D proužku pro opakovaně použitelné velmi měkké Go Bold Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
-33%
2D umělé řasy pro vícenásobné použití, lehké a měkké Picky Lady Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
Umělé řasy s 3D efektem, který dodává objem Lash Like a boss Essence
Essence
1 pár
103,73 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D pásu pro vícenásobné použití Misterious Gal Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
Lehké kadeře řas pro dojem 07 Essence řasy
Essence
1 balení (20 ks. )
83,64 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D pásu pro vícenásobné použití Scrumptious Look Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
-33%
Umělé řasy na 2D pásu pro vícenásobné použití, měkké a lehké Bambi Eyes Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
-33%
2d umělé řasy pro vícenásobné použití, což dává přirozený efekt Make'em Longer Bamm!Lashes
Bamm!Lashes
1 pár
401,12 Kč
Díky dlouhým, hustým a natočeným řasám vypadá líčení očí dokonale. Někdy jsou však přirozené chloupky jemné a tenké, a proto je obtížné dosáhnout ideálního efektu pouhou řasenkou. Pro zvláštní příležitosti se dobře hodí umělé řasy, které si mohou připevnit i začátečníci. Díky široké nabídce typů je snadné najít ty, které vám zajistí požadovaný efekt. Nabízíme výrobky, které jsou vhodné pro denní i večerní líčení. Podívejte se, jaké umělé řasy jsme pro vás připravili. Vyberte si výrobek, který doplní vaše líčení očí.

Umělé řasy - k jakému make-upu se hodí?

Mnoho lidí si možná spojuje umělé řasy s teatrálním efektem, který se hodí pouze k focení nebo ke zvláštním příležitostem. V dnešní době však existuje tolik druhů umělých řas, že je lze přizpůsobit různým příležitostem. Jsou samozřejmě ideální na večer. Vypadají perfektně v kombinaci s výrazným líčením očí a červenými rty. Výhody dlouhých umělých řas si užívají i nevěsty. Je to také výrobek, který se bude dobře hodit k líčení na ples nebo na Silvestra.

A co denní líčení? Na zahradní party, důležitou schůzku v práci nebo rande se hodí jemné umělé řasy. I ony poskytnou efektní efekt, ale zároveň nebudou příliš přehnané.

Objevte výhody umělých řas

V naší nabídce najdete umělé řasy, které zvýrazní pohled a dodají mu hloubku. Každý výrobek vám poskytne množství efektů, které si jistě přejete. Prodlužuje, zahušťuje, ztmavuje. Díky nim bude vaše líčení očí dokonalé a jistě upoutá pozornost.

Nabízíme umělé řasy na proužku, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických vláken. Jsou měkké, ale zároveň odolné. Nemusíte se bát, že by se při aplikaci poškodily. Pevné umělé řasy se vyznačují odolností proti deformaci, takže si dlouho zachovají svůj estetický vzhled. Můžete je používat opakovaně. Stačí jen správně provést aplikaci a dbát na šetrné odstranění umělých řas z očí.

Plánujete si poprvé koupit opakovaně použitelné umělé řasy? Možná máte obavy, zda se vám budou pohodlně nosit. Určitě ano! Umělé řasy, které správně aplikujete, vám nebudou vadit během dne ani na večírku. Na vašem očním víčku budou téměř nepostřehnutelné.

V Nutridome najdete umělé řasy s lepidlem. Sady obsahují přípravek, který je bezpečný pro použití. Nemusíte se bát podráždění očí.

Opakovaně použitelné umělé řasy - na co musím pamatovat při jejich nalepování?

Než začnete lepit umělé řasy, zkontrolujte, zda mají správnou velikost. Často bývají příliš dlouhé. Stačí je však zastřihnout tak, aby dokonale odpovídaly velikosti vašeho oka, a jejich nošení tak bylo pohodlné. Nezapomeňte si také před prvním použitím lepidla udělat test na alergii.

Dalším krokem je nanesení malého množství lepidla na průhledný proužek a několik vteřin počkat. Po uplynutí této doby jednoduše přiložte proužek umělých řas k linii svých přírodních řas, přitiskněte jej ke kůži a chvíli počkejte. Aplikaci usnadní pinzeta. Pokud jsou vaše vlastní řasy příliš světlé, můžete si je před aplikací umělých řas obarvit.

Odstranění řas by nemělo být problémem. Začněte od vnějšího koutku. Jemně odlepte proužek. Můžete to provést pinzetou. Po odstranění řas nezapomeňte očistit zbytky lepidla. Uchovávejte je v obalu a budou vám sloužit ještě mnohokrát.

V naší nabídce najdete také kvalitní řasy, které se dokonale natočí, zahustí a prodlouží. Skvěle se hodí k dennímu líčení. Nabízíme je také v jednotlivých verzích i v dokonale složených paletách. Pro denní i večerní líčení.

Zvolte verzi