Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Peeling na nohy by měl být nedílnou součástí každodenní péče o nohy, zejména u lidí, kteří mají pokožku náchylnou k tvorbě mozolů. Na dotek nepříjemná zhrublá pokožka se nejčastěji objevuje na patách a vypadá velmi nevzhledně. Kromě toho jsou nepříjemné na dotek a způsobují určité nepohodlí při fungování. Nejčastěji saháme po peelingu nohou na jaře a v létě, kdy vystavujeme nohy v letní obuvi. Abychom však pečovali o zdraví svých nohou a jejich krásný vzhled, vyplatí se tento typ kosmetiky používat celoročně. Důležité je, že provedení účinného peelingu nevyžaduje návštěvu kosmetičky. Můžete si jej provést sami doma. Jediné, co potřebujete, je peeling na nohy. Proto neváhejte a prohlédněte si naši nabídku špičkových produktů pro účinnou péči o nohy.

Typy peelingů na nohy

V závislosti na stupni zklidnění vašich nohou si můžete vybrat z několika typů peelingů na nohy.

Všechny výše uvedené typy peelingů na nohy jsou vysoce účinné za předpokladu, že je používáte pravidelně. Díky nim bude pokožka vašich nohou jemná, delikátní a také mimořádně hladká. Pokud se naopak potýkáte s velmi rozsáhlými a pokročilými otlaky, vyplatí se sáhnout po výrobcích, které podporují každodenní péči. Ty mohou být k dispozici v podobě peelingů na paty nebo , které navíc hydratují a vyživují namáhanou pokožku.

Jaké účinné látky by měl obsahovat dobrý peeling na nohy?

Aby peeling na nohy přinášel požadované výsledky, stojí za to věnovat pozornost aktivním složkám, které obsahuje. V závislosti na stupni exfoliace můžete snadno vybrat ideální kosmetický přípravek pro individuální potřeby vaší pokožky. Hrubozrnné nebo granulované peelingy na nohy jsou obvykle vytvořeny ze zrnek soli, cukru a v některých případech i rýže. Tvrdé částečky těchto přírodních produktů citlivě odstraňují případné mozoly. Kromě nich se v peelingu na nohy používají také kyseliny, jako je kyselina glykolová a salicylová. Právě tyto dva typy kyselin jsou vynikající při exfoliaci odumřelé kůže. V peelingu na nohy se často používají také hroznová semínka a bambucké máslo. Ta mají silný hydratační i vyhlazující účinek. Mátový olej, který se objevuje v některých z těchto výrobků, vám zase poskytne osvěžující a příjemně chladivý pocit. Všechny tyto účinné látky se nejčastěji používají při výrobě peelingů na nohy.

Pamatujte, že uvědomělá péče je založena především na znalosti složení kosmetických přípravků. Díky znalosti vlastností konkrétních složek jistě najdete pro vás ideální peeling, který splní vaše očekávání.

Objevte naši nabídku nejlepších produktů pro péči o nohy. Jsme přesvědčeni, že mezi nimi najdete své oblíbené položky, pro které se budete pravidelně vracet.

Zvolte verzi