Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Parfémovaná voda má mnohem delší trvanlivost než toaletní voda. Obsahují vyšší koncentraci vonných silic, díky čemuž je jejich vůně nejen hlubší, ale také déle vydrží na pokožce. V našem obchodě nabízíme parfémované vody pro ženy, které dávají přednost osvěžujícím citrusovým vůním, svůdným a sladkým květinovým kompozicím i extrémně silným a svůdným orientálním odvarům.

Doporučujeme výrobky renomovaných polských i zahraničních firem, které často nabízejí i další tělovou kosmetiku stejné voňavé řady. Patří mezi ně pleťová mléka, mléka a krémy, stejně jako zda . Můžete si tak pro sebe vytvořit kompletní sadu kosmetiky ve své oblíbené vůni, která vás bude provázet po celou dobu.

Dámská parfémovaná voda versus parfém a toaletní voda

Parfémová voda, francouzsky eau de parfum (EDP), je produktem mezi toaletní vodou a parfémem. V jejím složení obvykle najdete přibližně 10-20 % esenciálních olejů, které dodávají intenzivní vůni. Tato koncentrovanější vůně vydrží na pokožce mnohem déle než lehčí toaletní voda, která má obvykle koncentraci 5-10 % esenciálních olejů.

Při použití parfémované vody můžete počítat s méně prchavou vůní. Vydrží dlouho, takže ji nemusíte osvěžovat tak rychle jako u toaletní vody. Je však slabší než pravý parfém, jehož síla je dána koncentrací éterických olejů, která často přesahuje 40 %. Parfémová voda je dobrou volbou pro chladnější dny nebo večery venku.

Eau de Parfum proženy s různým vkusem na vůně

Parfémované vody proženy můžete zakoupit v různých vůních. Počínaje lehkými, osvěžujícími kompozicemi na bázi citrusů, vodních květin nebo sladkého, šťavnatého ovoce, přes aromatickou vanilku, jasmín, frézii, růže a fialky až po orientální tóny santalového dřeva nebo pižma.

Pikantní akordy růžového pepře nebo hořké čokolády se skvěle hodí i do kompozic pro ženy. Smyslná květinově-orientální parfémovaná voda je ideální na večer a pro zvláštní příležitosti. Svůdné vůně přírody nejsou jedinými složkami dámských parfémovaných vod. Ve složeních najdete také látky vyvinuté v parfémových laboratořích. Jejich úkolem je stimulovat smyslové neurony a zvýšit vjemy čichu. Mají tedy celou škálu vůní, které zvyšují intenzitu a způsob, jakým parfém působí na lidské smysly.

Jak používat dámskou parfémovanou vodu, aby déle vydržela?

Kvalitní parfémovanou vodu stačí nanést na pokožku jednou za několik hodin. Jedna aplikace obvykle vystačí na 6 až 8 hodin. Chcete-li prodloužit a udržet vůni dobře fixovanou na pokožce, nastříkejte se parfémovanou vodou krátce po koupeli na ještě teplou pokožku. Můžete použít krém po koupeli, který vůni dobře hydratuje a dále ji fixuje. Naneste ji na místa, kde je cítit puls. Jedná se především o krk, vnitřní část zápěstí nebo oblast na dekoltu - mezi prsy. Parfém můžete použít také na ohyby loktů nebo kolen. Nicméně tři body na těle obvykle stačí k tomu, aby se vůně na kůži správně rozvinula, aniž by svou silou ohromila kolemjdoucí.

Při výběru parfémované vody si uvědomte, k jaké změně dochází při rozvíjení vůně. První, vznikající nóta hlavy je dojem, díky kterému nás vůně okamžitě zaujme a vybereme si právě tuto kompozici. Druhou úrovní je srdeční nóta, která ukazuje hloubku jednotlivých složek. Třetí, závěrečná základní nóta, zůstává na kůži nejdéle, takže je kvintesencí celé směsi. Při výběru parfémované vody pro sebe se vyplatí počkat, až se vůně rozvine v celé své šíři, a teprve poté se rozhodnout, zda je pro vás ta pravá.

Zvolte verzi