Vaše nákupy
Dárek k objednávce
Přejít k pokladně
https://static.nutridome.pl/svg/Nutridome_logotype_brand.svg
Slevy až 70%

Kategorie

Značka

CENA

Označit

Krémy

Krémy

Seřadit podle:

Ups...

Vás může zajímat

Mužská pleť obličeje si zaslouží stejně dobrou péči jako pleť žen. Krémy na obličej pro muže mají naštěstí stále lepší složení a stále více variant. Můžete si tak vybrat tu správnou kosmetiku pro svůj věk, typ pleti a problémy, se kterými se vaše pleť potýká.

Přírodní krémy pro muže

V současné době je nejžhavějším trendem v kosmetice používání látek přírodního původu. Proto se stále častěji setkáváme s krémy pro muže s téměř zcela přírodním složením. Výběrem přírodních krémů pro muže získáte šanci, že kosmetika bude vaší pleti dobře sloužit. Rostlinné výtažky totiž mnohem méně způsobují podráždění a jejich příznivé účinky jsou prokázané.

Pánské krémy na obličej mohou být účinné v boji proti vráskám, otokům pod očima nebo hyperpigmentaci. Stačí jen správně přistupovat k výběru kosmetického přípravku, který je přizpůsoben konkrétním potřebám vaší pleti. Je třeba mít na paměti, že mužská pleť má často oholené vousy. Proto budou dobré krémy pro muže nasyceny zklidňujícími látkami, jako je D-panthenol nebo alantoin.

Mužská pleť potřebuje hydrataci

Péče o mužskou pleť bohužel obvykle začíná mnohem později, než by měla. To znamená, že je třeba dohnat nedostatky a působit mnohem účinněji. Prvním krokem by měla být správná hydratace pleti, protože ta je základem dobře vypadající pleti. K tomu se vyplatí sáhnout po pánském hydratačním krému. Ten by se měl nanášet každé ráno a večer, nejlépe po vyčištění obličeje gelem ze stejné řady. Protože muži nemají rádi složitou péči o pleť, jen zřídkakdy se setkáte s pánskými pleťovými toniky. Výrobci se však snaží vybírat svou kosmetiku tak, aby se čisticí gel a krém na obličej vzájemně doplňovaly a tvořily harmonické a především kompletní duo, které dokáže komplexně pečovat o pleť obličeje.

Pokud jste zralý člověk...

Pokud jste již zralý muž, je čas na krém na mužské vrásky. Je dobré ho začít používat, když se na vaší tváři objeví první známky povadlé pleti, a ne až ve chvíli, kdy už ji zdobí hluboké vrásky. V druhém případě existují dvě východiska - jednoduše se s tím smířit a udržovat pleť řádně hydratovanou a vyživovanou, nebo navštívit ordinaci estetické dermatologie.

U mužů se často objevují tzv. kuří oka neboli vrásky kolem očí - zatímco jemné vrásky dodávají pleti krásu, velmi hluboké mohou působit dojmem věčné únavy obličeje. Pokud se jim chcete vyhnout, používejte pánský oční krém a dbejte na to, abyste jej nanesli pod linii očních víček a ne až k očím. Mazání víček tímto typem krému velmi často končí podrážděním spojivek, proto si tuto radu vezměte k srdci.

Tělo také potřebuje vaši pozornost

Nemá cenu se soustředit pouze na péči o pokožku obličeje. Pánské krémy na tělo jsou stejně důležité jako ty, které používáme na obličej. I když o své tělo pečujete pravidelným cvičením, vaše pokožka časem ochabne, pokud ji nezačnete dostatečně brzy ošetřovat a upravovat. Mazání těla dobře složeným krémem po každé koupeli je senzační zvyk, který udrží vaši pokožku dokonale hydratovanou a napnutou. Pokud cvičíte, měli byste mít také na paměti, že dobře ošetřená pokožka na těle dokonale ukazuje vaše svaly.

Nejlepší pánská kosmetika dostupná online

V Nutridome nabízíme více než jen pánské krémy na obličej. Náš sortiment vám umožní plně vybavit vaši taštičku s pánskou kosmetikou mimo jiné vhodným krémem podle vašeho výběru a pěnou nebo ve stejné řadě.

Zvolte verzi